Bardzo ważnym elementem instalacji jest KOMIN!!!

KominWymiana tradycyjnego kotła gazowego ( atmosferycznego ) wiąże się z modernizacją wkładu kominowego. Nowoczesne kotły z zamkniętą komorą spalania oraz kondensacyjne wymagają do pracy szczelnego odprowadzenia spalin a także odpowiedniego doprowadzenia powietrza do spalania. Wielu klientów odstrasza fakt konieczności montażu nowych rur kominowych i dlatego rezygnują z zakupu nowoczesnych urządzeń na rzecz klasycznych, przestarzałych kotłów atmosferycznych.

Chcemy Państwa zachęcić do modernizowania instalacji wraz z myślą o przyszłości tj. coraz to wyższych cen gazu.:-( Zgodzimy się iż zakup kotła kondensacyjnego wraz z modernizacją komina to koszt o 2-3 tys.wyższy niżeli w przypadku urządzenia konwencjonalnego. Mimo wszystko warto !!! Różnica w zakupie zwróci się nam już po 3-5 sezonach grzewczych ( zależy od kubatury budynku, mieszkania ), po tym okresie zaczną się oszczędności.

Komin

Nieprawdą jest iż kocioł z zamkniętą komorą, kondensacyjny musi współpracować z kominem podwójnym „drogim” !!!!

KominTakie rozwiązanie to tylko jedna z opcji. Istnieje wiele innych rozwiązań kominowych które można zastosować. Nie są to rozwiązania drogie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu handlowego przy ul.Trakt Lubelski 1/3 ( róg Wału Miedzeszyńskiego ) gdzie wytłumaczymy i pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie. Posiadamy duże stany magazynowe wkładów kominowych. Proponujemy produkty marki:

Poujoulat – kominy z Francji

Produkty tej firmy cieszą się uznaniem współpracujących z nami instalatorów. Ogromna gama oraz przystępne ceny zachęcają do kupna oraz montażu.

Na magazynie posiadamy :

  • systemy pojedyncze średnicy 60 i 80 mm. na uszczelkę
  • systemy koncentryczne 60X100 oraz 80X125
  • systemy pojedyncze, większych średnic 100, 130 itp.
  • na zamówienie sprowadzamy ( w ciągu 24H ) kominy mniej typowe np. dużych średnic bądź też izolowane.
Zapraszamy do zakupów oraz montażu przez naszych wykwalifikowanych instalatorów !!!

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt