Już IV generacja kotłów ACV Prestige

Zapraszam Państwa do zapoznania się z nowym modelem kotłów ACV serii Prestige.

Prestige ACV

Do wyboru są modele jednofunkcyjne SOLO, przygotowane do współpracy z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej oraz wersja z wbudowanym zasobnikiem 50L. wykonanym w technologii "zbiornik w zbiorniku" Sercem kotła jest niezawodny wymiennik "samooczyszczający się" wykonany z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej.

W modelu Excellence jest wbudowany wymiennik ciepłej wody użytkowej wykonany w technologii "zbiornik w zbiorniku". Mimo iż jego pojemność może wydawać się mała to wydatek ciepłej wody jest bardzo duży co daję użytkownikowi komfort z jej ilości przy znikomych stratach postojowych.

Prestige ACV

Rozbudowana automatyka pogodowa ( w komplecie z kotłem ) umożliwia nam między innymi sterowanie dwoma, niezależnymi obiegami grzewczymi np. grzejniki i podłogówka. Poprzez proste nastawy możemy dokładnie ustawić temperatury przy jakich czujemy się najlepiej.

Zapraszam do naszego punktu przy ul. Strzygłowska 23 w Warszawie gdzie udzielę Państwu wszelkich informacji. Jako firma Aldamir świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doboru, sprzedaży, montażu a także serwisu marki ACV

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt