ACV Kombi Kompakt HRE

kombi_kompakt_hreGazowy kocioł wiszący Kombi Kompakt HRE jest urządzeniem z zamkniętą komorą spalania, przeznaczony do centralnego ogrzewania pomieszczeń i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Jest on przygotowany do zasilania powietrzem i odprowadzenia spalin w systemie koncentrycznym 80/125 lub w systemie równoległym 80/80 mm. Urządzenie należy zainstalować na wieszaku ściennym lub na ramie naściennej z naczyniem przeponowym.

Kombi Kompakt HRE jest opatrzony znakiem CE i posiada stopień ochrony elektrycznej IP20. Urządzenie jest standardowo dostarczane do opalania gazem ziemnym E (G20). Może być również dostarczone w wersji dla opalania gazem płynnym - propanem (G31). Jest to produkt charakteryzujący się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do jakości, idealny do  jednorodzinnych domów i mieszkań o powierzchni do 200 metrów, dla osób które chcą wybrać nowoczesne, oszczędne i kompaktowe rozwiązanie w przystępnej cenie.

ACV Kombi Kompakt HRE

Gazowy, wiszący kocioł Kombi Kompakt HRE jest wysokosprawnym kotłem kondensacyjnym z palnikiem modulowanym. Kocioł przeznaczony jest dla celów centralnego ogrzewania i podgrzewania ciepłej wody. Aluminiowy wymiennik ciepła zawiera dwa oddzielne obiegi. Rezultatem konstrukcji z rozdzieleniem c.o. oraz c.w. jest możliwość niezależnej pracy na każdy z tych obiegów. Ciepła woda ma priorytet nad centralnym ogrzewaniem. Obydwa obiegi nie mogą pracować jednocześnie. Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny regulator kotłowy, który w żądanym czasie zapewnia centralne ogrzewanie bądź zasilanie ciepłą wodą uruchamiając wentylator, otwierając zawór gazowy, zapalając palnik i stale nadzorując i regulując wielkość płomienia zależnie od wymaganej mocy. Stosowne zmiany nastaw parametrów umożliwiają pracę urządzenia zarówno dla ciepłej wody lub dla centralnego ogrzewania albo dla ciepłej wody i centralnego ogrzewania. Uwaga: Potrzeby ciepłej wody posiadają pierwszeństwo przed centralnym ogrzewaniem pomieszczeń. Po zatrzymaniu rozbioru ciepłej wody kocioł powraca automatycznie do trybu ogrzewania pomieszczeń o ile nadal występuje zapotrzebowanie.

Kocioł Kombi Kompakt HRE to:

  • Wysoka sprawnością działania - 107% w systemie podwójnej kondensacji,
  • Kompakt Kombi to podwójna kondensacja - zarówno w trybie centralnego ogrzewania jak i ciepłej wody,
  • Kompakt Kombi posiada gazowy palnik modulowany, adapter do podłączenia do komina z króćcem pomiarowym, pompę co, presostat ciśnienia wody,
  • Kompakt Solo został wyposażony w wielofunkcyjny regulator pogodowy sterujący pracą kotła, a po podłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej pełni także funkcję regulatora pogodowego,
  • Zapewnia pełen komfort ciepła w kompaktowej obudowie.

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt