Kolektor Słoneczny Płaski

241_prodpic

Wysokosprawny płaski kolektor słoneczny KAPLAN 2.0

Promienie słoneczne to źródło darmowej energii, którą dzieki kolektorom słonecznym można efektywnie wykorzystać do podgrzania wody. Dzięki kolektorom, w okresie od kwietnia do października można w ok. 50 - 60% zaspokoić potrzeby związane z podgrzewaniem wody.  • Absorber kolektora z wysokoselektywnym pokryciem tytanowym TINOX. Absorber to połączenie specjalnych segmentów z miedzianymi rurkami spiętymi kolektorem o średnicy 20 mm. Segmenty są wykonane z 0.2 mm cienkiej miedzi i mają szerokość 120 mm. Przed spawaniem do rurek absorbery są powlekane selektywną czernią (TINOX) w całkowitej próżni. Połączenie rurek i segmentów realizowane jest za pomocą ultradźwiękowego zimnego spawania.
  • Izolacja zmniejszająca straty cieplne, wykonana z wełny mineralnej o grubości 60 mm i gęstości 70 kg/cm2. Znajduje się na spodzie i po bokach kolektora słonecznego.
  • Szyba solarna - szkło hartowane o grubości 4 mm, wysokiej przezroczystości (91%) i specjalnej mikropryzmatycznej powierzchni zwiększającej absorpcję promieni słonecznych. Odporna na gradobicie i zanieczyszczenia atmosferyczne.
  • Głęboko profilowana obudowa aluminiowa odporna na warunki atmosferyczne, przygotowana do zainstalowania mocowań.
  • Specjalnie zaprojektowana niestarzejąca się uszczelka, wykonana w całości z EPDM (kauczuk etylenowo - propylenowy), wulkanizowana na narożnikach i odporna na promieniowanie UV.
  • Ekologiczny - 0% emisji CO.
  • 2 lata gwarancji.

Pojemność całkowita (L) : 0,93
Wymiary - Szerokość (mm) : 1005
Wymiary - Głębokość (mm) : 78
Wymiary - Wysokość (mm) : 2000

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt