Systemy odwróconej osmozy

osmoza_small

Doskonale czysta woda, wolna od bakterii, drobnoustrojów oraz trujących i rakotwórczych związków chemicznych.

Filtracja wody odbywa się poprzez membrany poliamidowe cienkowarstwowe TFC o porowatości około 1 nanometra, zbudowane z ultra cienkiej błony utworzonej na mikroporowatym polisulfonowym podłożu.


Wielkość mikroflory mieści się w przedziale od 0,02 do 0,4 mikrometra i jest skutecznie zatrzymywana przez membranę, której powierzchnia jest magnetyzowana tak, aby cząsteczki wody stykając się z nią tworzyły warstwę ochronną przed kompaktacją (zapychanie się porów).
Membrana, warstwa zbierająca i usztywniająca oraz siatka nośna tworzą pas nawinięty spiralnie na rurkę, daje to łącznie około 1,5m2 powierzchni filtrującej.
Całość umieszczona jest w obudowie, do której po siatce nośnej dostaje się zanieczyszczona woda i gdy napełnia  jej kanaliki, rozpoczyna się proces odwróconej osmozy.
Woda przechodząc przez membranę oczyszcza się i przenika do warstwy zbierającej, dalej poprzez kanaliki krąży spiralnie w kierunku środka, do rurki zbierającej, zaś  reszta nieczystości spływa po siatce nośnej do ścieków. Krystalicznie czysta woda gromadzona jest w ciśnieniowym zbiorniku.

osmoza_big

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt