Kosiarki

Kosiarki Torro

43

Innowacyjność, jakość oraz wydajność to cechy, które wyróżniają maszyny Toro na całym świecie. Toro to amerykańska firma z ponad 90 letnią tradycją, która pioniersko zaczęła rozwijać technologię ułatwiającą pracę w ogrodzie i pielęgnację terenów zielonych. Natomiast doświadczenia Toro w dziedzinie urządzeń do odśnieżania to już ponad 50 lat wysiłków budowania reputacji światowego lidera.


zobacz wybrane kosiarki Torro

Kosiarki Victus

45

Firma Victus ? Emak Sp. z o. o. została wyodrębniona ze struktury Victus International Trading S.A. i od 2005 roku jest członkiem grupy EMAK, jednego z najbardziej liczących się na rynku europejskim producentów sprzętu ogrodniczego i leśnego. Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1989 roku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałym rozwiązaniom organizacyjnym i wysokiemu poziomowi profesjonalnej wiedzy zdobyła silną pozycję w branży.

Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które uczynią pracę w ogrodzie wydajną i przyjemną, a także dostarczanie użytkownikom satysfakcji, przewidując i uprzedzając ich oczekiwania. Aby osiągnąć powyższe cele firma dąży do stałego doskonalenia jakości obsługi, konkurencyjności oraz oferowania innowacyjnych produktów.

Victus ? Emak, poza gamą produktów wytwarzanych w fabrykach firmy macierzystej, proponuje szeroką gamę narzędzi, urządzeń i akcesoriów ogrodowych pod marką VICTUS, która stała się synonimem wysokiej jakości, interesującej i nowatorskiej oferty oraz dobrej ceny. Obecnie asortyment firmy obejmuje łącznie ponad 1000 produktów przeznaczonych do prac i wypoczynku w ogrodzie i w przestrzeni wokół domu, pochodzących z renomowanych fabryk w Europie, Azji i USA.

zobacz wybrane kosiarki Victus

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt