Ogniwa fotowoltaiczne

Zapraszam do świata FOTOWOLTAIKI !!!

Fotowoltaiczne

Od dnia 11 luty 2016 zostaliśmy – jako firma Aldamir s.c. – Autoryzowanym Partnerem PVTechnology.

Nasza współpraca z liderem branży fotowoltaicznej jakim jest PVTechnology umożliwia nam poprowadzenie Państwa – krok po kroku – do pozostania użytkownikiem sytemu fotowoltaicznego.

Więcej…

Co zrobić z wyprodukowaną energią?

Ogniwa fotowoltaiczneSą różne możliwości. Oto nasze propozycje:
1.    Wytworzoną energię możemy w całości sprzedawać naszemu dostawcy. Na dzień dzisiejszy nie jest to jednak opłacalne gdyż zakłady energetyczne płacą grosze. Istnieje jednak szansa przy nowelizacji ustawy iż ta sytuacja się zmieni. Na razie szanse są 50/50.
2.    Wytworzoną energię możemy zużywać na potrzeby własne np.

Co zrobić z...

Ogniwa fotowoltaiczne w domu a w biznesie?

Przy prawidłowym zaprojektowaniu instalacji fotowoltaicznej zależy nam aby maksymalnie wykorzystać wyprodukowana energię. Kiedy taka instalacja pracuje dla potrzeb firmy czy tez zakładu produkcyjnego korzyści są widoczne gołym okiem gdyż zużycie energii następuje w ciągu dnia – wtedy ogniwa produkują jej najwięcej a konsument z tego korzysta. Mały problem powstaje przy instalacji w budynku mieszkalnym, jedno lub wielorodzinnym. Często bywa iż domowników nie ma w ciągu dnia – czyli w czasie gdy moduły fotowoltaiczne produkują najwięcej energii – nie ma więc jej dużego odbioru. W tym czasie zasilane są z reguły lodówki, alarmy czy też inne urządzenia w trybie standby. Kiedy pod wieczór pojawiają się domownicy następuje największe zużycie energii, włączamy pralki, zmywarki, telewizory, komputery itp. Co zrobić w takiej sytuacji aby mimo wszystko wykorzystać wyprodukowana w ciągu dnia energię??? Mamy ciekawą propozycję, zachęcamy do skontaktowania się z nami;-)


Michał Gąska 504 056 680

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy do współpracy !!!

Ogniwa fotowoltaiczne

Ogniwa fotowoltaiczne

Ciągły wzrost cen energii elektrycznej skłania Nas do poszukiwania jej alternatywnych źródeł.Bardzo prostym i korzystnym rozwiązaniem jest montaż ogniw fotowoltaicznych. Na pierwszy rzut oka jest to proste urządzenie – słońce świeci i jest prąd – w dużej mierze jest to prawda jednak aby taka instalacja u naszych klientów sprawnie działała potrzebna jest wiedza teoretyczna i praktyczna – My taką wiedzę posiadamy. Jako firma Aldamir od ponad 20 lat sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy urządzenia grzewcze.

Ogniwa fotowoltaiczne

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt