Ogniwa fotowoltaiczne

Ogniwa fotowoltaiczne

Ciągły wzrost cen energii elektrycznej skłania Nas do poszukiwania jej alternatywnych źródeł.Bardzo prostym i korzystnym rozwiązaniem jest montaż ogniw fotowoltaicznych. Na pierwszy rzut oka jest to proste urządzenie – słońce świeci i jest prąd – w dużej mierze jest to prawda jednak aby taka instalacja u naszych klientów sprawnie działała potrzebna jest wiedza teoretyczna i praktyczna – My taką wiedzę posiadamy. Jako firma Aldamir od ponad 20 lat sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy urządzenia grzewcze.

Energia elektryczna wytworzona dzięki ogniwom fotowoltaicznym może być wykorzystywana w szelaki sposób zarówno w budynku jednorodzinnym, firmie czy tez w fabryce. Celem jest zredukowanie kosztów zakupu tej ze energii od naszego dostawcy lub jej sprzedaż. Architektura instalacji fotowoltaicznej nie jest skomplikowana. Natomiast bardzo ważnym jest odpowiednie jej zaprojektowanie aby finalny efekt był sukcesem. Współpracujemy bezpośrednio z producentami, projektantami oraz wykonawcami mającymi doświadczenie w tej jeszcze raczkującej na naszym rynku dziedzinie. Jeżeli są Państwo zainteresowani taką instalacją prosimy o kontakt:

Gąska Michał
504056680
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

A oto trzy kroki do kupna oraz montażu instalacji fotowoltaicznej :

  1. Kontakt z naszą firmą. Po wstępnej rozmowie oraz ewentualnym audycie na miejscu instalacji oszacujemy odpowiedni zestaw oraz koszty inwestycji.
  2. Po akceptacji wstępnej oferty przystępujemy do dokładnego zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej na podstawie parametrów technicznych dachu lub działki, możliwości instalacyjnych a także innych wymogów prawidłowego działania zestawu. Ustalamy także sposób finansowania – własne środki lub kredyt.
  3. Ustalamy termin realizacji i przystępujemy do montażu.


Zachęcamy do współpracy!!!

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt