Tania, dobra pompa !!!

MHIW ostatnich latach zauważyliśmy poprawiającą się stale jakość urządzeń z dalekiego wschodu. Jeżeli chodzi o pompy to większość urządzeń produkowanych jest już w Azji.

Obecnie, z całkowitym już przekonaniem proponujemy naszym klientom pompy pochodzenia chińskiego. Produkcja w tamtym rejonie świata to obecnie standard. Europejskie marki które przeniosły tam zakłady produkcyjne świadczą nadal obsługę serwisową i dbają o jakość urządzeń.


Na dzień dzisiejszy najbardziej popularnym modelem pompy jaki sprzedajemy jest MHI 1300. Jest to pompa samozasysająca w której zastosowano układ ssący Venturiego wspomagający zasysanie. To nieduże urządzenie charakteryzuje się wydajnością do 100l/min oraz max. Ciśnieniem do 5 atmosfer. Wirniki pompy są wykonane ze stali nierdzewnej co zapewnia długą żywotność oraz odporność na drobne zanieczyszczenia znajdujące się w ujęciu wody.

Pompę MHI1300 sprzedajemy w różnych konfiguracjach:

  • „gołe urządzenie” z kablem 40cm przygotowane do montażu w istniejącej instalacji hydroforowej.
  • „pompa uzbrojona” w wyłącznik ciśnieniowy, manometr, łącznik 5-drogowy o okablowanie. Urządzenie jest fabrycznie zmontowane i uszczelnione.
  • „zestaw hydroforowy” kompletne urządzenie wyposażone w wyłącznik ciśnieniowy, manometr, łącznik 5-drogowy, wąż połączeniowy ze zbiornikiem którego pojemność ustalamy, od 24l. do 200l. Zbiorniki w takim zestawie są wyposażone w membranę gumową która oddziela powietrze od wody.


Pompa

Ceny urządzeń są bardzo atrakcyjne !!!

- „uzbrojona pompa”   koszt. ok.400 PLN

- „zestaw hydroforowy „ koszt od.600 PLN


Zapraszamy do kupna oraz montażu przez naszych wykwalifikowanych instalatorów!!!

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt