ANDEX

andex-logo

Galanteria łazienkowa produkowana przez firmę ANDEX obecna jest na rynku od ponad 12 lat. Odbiorcami wyrobów są zarówno duże markety, jak i mniejsze sklepy branży wyposażenia łazienek. Firma obecnie współpracuje z ponad 500 odbiorcami na terenie kraju. Jej wyroby są również eksportowane do krajów UE oraz na Ukrainę.

Oferowane produkty produkowane są na bazie mosiądzu, co wpływa na ich jakość, a także na powodzenie jakim się cieszą. W ciągłej produkcji znajdują się cztery serie. W skład każdej kolekcji wchodzą elementy niezbędne w każdej łazience tj. wieszaki haczykowe, wieszaki prętowe, wieszaki na papier toaletowy (z osłonką lub bez), półki, mydelniczki, szczotka WC oraz lustra. W kolekcji ANDEX-Classic są zestawy i wieszaki łazienkowe stojące.

andex1ANDEX-Classic kolekcja produkowana od początku istnienia firmy, stale wzbogacana o nowe elementy i sposoby wykończenia. Obecnie liczy około 70 różnych elementów, dostępna jest w pięciu wersjach kolorystycznych: chrom, chrom + złoto, białe + chrom, białe + złoto, satyna, na zamówienie mogą być wykonane całe elementy złocone.

ANDEX-Sanibella kolekcja charakteryzująca się delikatniejszymi kształtami, prostą formą opartą o kształt walca. Przeznaczona głównie do mniejszych łazienek. W kolekcji jest ponad 40 elementów, wykończenie: chrom.

ANDEX-Modern kolekcja wdrożona do sprzedaży w 2007 roku jest odpowiedzią na pojawiający się trend wykorzystywania drewna w wykończeniu łazienki. Kolekcja oparta o kształt prostokąta wzbogacona wstawką z drewna egzotycznego lub mosiężną satynowaną. Kolekcja liczy 16 elementów. Wykończenie: chrom + drewno, chrom + satyna, chrom.

ANDEX-Bez Barier to seria, która ułatwia swobodne korzystanie z łazienki. Uchwyty ANDEX Bez Barier mają budowę modułową. Składają się z elementów o różnych długościach, które można dowolnie konfigurować. Wybrane elementy występują w wersjach stałej oraz podnoszonej, dzięki czemu zajmują mniej miejsca. Wszystkie elementy są wytrzymałe oraz łatwe do utrzymania w czystości. Prawidłowo przymocowane do ściany nie ruszają się oraz samoistnie nie opadają. Seria ANDEX Bez Barier stylistycznie doskonale pasuje do obecnej na rynku serii ANDEX Classic. Wykończenie: chrom.

andex1 andex2 andex3 andex4 andex5 andex6

andex7 andex8 andex9 andex10 andex11

Usługi

Remontuj swój dom lub mieszkanie razem z naszymi fachowcami:

Zadzwoń i zapytaj o murarza, malarza, glazurnika, hydraulika ...

Montaż i serwis

Kontakt

Aldamir M.A.M Gąska
ul. Wał Miedzeszyński 235
04-866 Warszawa
 

Zapraszamy:
pon. - pt. w godz. 8.00-18.00
sob w godz. 8.00-14.00
tel. (22) 872 24 85

Lokalizacja   Kontakt